کد مطلب : ‌10040
در دانشگاه علم و صنعت تهران

همایش بین‌المللی مواد و متالورژی؛ آبان‌ماه در تهران

انجمن مهندسین متالورژی و انجمن علمی ریخته‌گری ایران به‌ صورت مشترک و با همکاری دانشگاه‌ها، نهمین همایش مشترک و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد و متالورژی را برگزار می‌کنند.

انجمن مهندسین متالورژی و انجمن علمی ریخته‌گری ایران به‌ صورت مشترک و با همکاری دانشگاه‌ها، نهمین همایش مشترک و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد مهندسی و متالورژی را برگزار می‌کنند.

 این همایش با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران، در روزهای 19 و 20 آبان ماه 1394 در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری این کنفرانس و نمایشگاه جنبی آن ایجاد تعامل میان متخصصان مهندسی مواد و متالورژی با سایر متخصصان و ایجاد ارزش افزوده برای ذینفعان تجاری و صنعتی است.
منصور سلطانیه دبیر این همایش گفت: مخاطبان این کنفرانس شامل دانشگاهیان، محققان، سرمایه‌گذاران، مهندسان مشاور، پیمانکاران احداث و متخصصان تولید محصولات پیشرفته هستند.
سلطانیه افزود: تاکنون حدود 600 چکیده مقاله توسط همایش مورد پذیرش قرار گرفته است. در کنار همایش نمایشگاهی نیز برپا می شود که شرکت‌های داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه ارائه خواهند کرد.
در این کنفرانس، چهار کارگاه آموزشی در زمینه‌های مختلف مهندسی مواد و متالورژی توسط افراد برجسته بین‌المللی در روز 21 آبان ماه ارائه خواهد شد و تاکنون استقبال خوبی برای شرکت در این کارگاه­‌های آموزشی شده است.
همچنین قرار است، این همایش به اهدافی چون تعامل عرضه کنندگان و صنایع هدف مواد مهندسی، متالورژی و ریخته‌گری، تبادل افکار با اساتید و متخصصان برجسته جهانی، آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های پیشرفته جهان، آشنایی با چشم‌انداز توسعه صنعت مواد مهندسی و متالورژی در ایران و جهان، معرفی نوآوری‌های کلیدی در مواد مهندسی و متالورژی، آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردهای مدیریتی در صنعت مواد مهندسی و متالورژی،نقش ایمنی و حفاظت از محیط زیست در توسعه پایدار صنعت مواد مهندسی و متالورژی دست‌یابد.

می‌توانید پوستر همایش را دانلود کنید.

آخرین جزئیات برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی متالورژی

فایل‌های ضمیمه
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟