کد مطلب : ‌10245
مدیر آموزش و تجهیز نیروی انسانی خبر داد

برگزاری نخستین جلسه انجمن خبرگی با هدف تبادل دانش کارکنان مس منطقه کرمان

به منظور پیاده‌سازی طرح جامع مدیریت دانش و با هدف بحث و بررسی در خصوص تبادل دانش و تجربه کارکنان در مس منطقه کرمان انجمن‌ خبرگی امور نظارت بر منطقه کرمان تشکیل جلسه داد.

به گزارش مس پرس، حمید حاج‌محمدی مدیر امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی مس منطقه کرمان با بیان اینکه در بهمن ماه سال جاری انجمن‌های خبرگی تغلیظ میدوک و ذوب سرچشمه نخستین جلسات بحث و بررسی را در خصوص تبادل دانش و تجربه کارکنان در مس منطقه کرمان برگزار کرد گفت: تیم مدیریت دانش شرکت ملی صنایع مس ایران در منطقه کرمان در راستای تکمیل انجمن های خبرگی مدیریت دانش، اولین جلسات انجمن های خبرگی امور نظارت بر منطقه کرمان را با حضور اندیشمندان این حوزه در محل امور نظارت برگزار کرد.
وی افزود: در این جلسات چهار انجمن خبرگی سوخت، نت، ساختمان و مصرف بهینه تشکیل شده و شناسنامه انجمن، دبیر و نویسندگان و اعضای آنها تعیین شد.
حاج محمدی با تاکید بر اینکه بر اساس شناسنامه تکمیل شده انجمن خبرگی ساختمان به صورت ماهیانه در حوزه های طراحی، ابنیه و برق و تاسیسات برگزار می شود اظهار داشت: در این جلسات در زمینه انتخاب صحیح مواد و مصالح، بکارگیری مقرارت ملی ساختمان، آموزش متخصص، بکارگیری نرم افزارهای طراحی، مدیریت ساختمان سبز، بهینه سازی انرژی، بهره وری ابنیه و امکان سنجی پروژه های ساختمانی بحث و تبادل نظر خواهد شد.
مدیر آموزش و تجهیز نیروی انسانی در ادامه در خصوص انجمن خبرگی نت گفت: حوزه های مطرح شده در انجمن خبرگی نت شامل ثبت توقفات، برنامه ریزی وگزارش گیری است که به بحث پیرامون مواردی مانند افزایش تعمیرات اصلاحی، بهبود ضریب برنامه ریزی، کاهش و حذف برنامه اضطراری، دقت در ثبت توقفات دستگاه ها، دقت در ثبت کارکرد پرسنل، افزایش برنامه های PM و امکان دسترسی شرکت های پیمانکار به سیستم نت می پردازد.
گفتنی است، تشکیل انجمن‌های خبرگی در راستای پیاده سازی طرح جامع مدیریت دانش در مس منطقه کرمان صورت گرفته است و در پی آن است که افرادی را که دغدغه‌ها و علایق مشترک کاری دارند گرد هم جمع کند تا مسائل کاری خود را باهم در میان بگذارند و بر اساس تعامل با یکدیگر، دانش و تجارب خود را تعمیق ‌بخشند.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟