کد مطلب : ‌10280

دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی ایران تیر ماه در تهران

دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی ایران (IMIS 2016) با عنوان " توسعه و سرمایه گذاری" در روزهای 21 و 22 تیر ماه 95 در تهران برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری اجلاس مذکور ایجاد فرصت‌های ارتباطی، جذب سرمایه‌گذاری خارجی و همکاری میان شرکت‌های بین‌المللی و داخلی و همچنین اطلاع از آخرین دستاوردهای صنعت و معدن اعلام شده است.
نخستین اجلاس معدن و صنایع معدنی ایران خرداد ماه سال قبل و پیش از آغاز برجام، برگزار شد و مورد استقبال شرکت‌های بین‌المللی قرار گرفت.
محورهای اجلاس دوم، در 6 بخش است که سه محور آن شامل «بسته‌های اکتشافی ایمیدرو برای شرکت‌های داخلی و خارجی»، «مزیت و برتری در معدن ؛ تحقق ایجاد ارزش افزوده از طریق نوآوری، فناوری، بهره‌وری و مدیریت هزینه» و «بکارگیری راهکارهای منطبق تامین مالی برای طرح‌های معدن و صنایع ایران» است.
همچنین «مشوق‌های دولت ایران در جهت توسعه فعالیت‌های معدنی و افزایش سهم آن در اقتصاد»، «بررسی راهکارهای جهانی‌سازی بخش معدن و صنایع معدنی ایران» و «معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در زنجیره معدن و صنایع معدنی ایمیدرو؛ روش ها، قوانین و مقررات» از دیگر محورهای دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی است.
تحولات گسترده در مناسبات بین‌المللی پساتحریم، شرایط لازم برای توسعه فعالیت‌های صنعت و معدن و صنایع وابسته را در کشور ایجاد کرده و برگزاری این اجلاس یکی از بزرگترین عرصه‌های بین‌المللی در زمینه سرمایه گذاری، همکاری اقتصادی و تجاری در کشور است که تمام بخش‌های مرتبط شامل زمین شناسی، اکتشافات معدنی، استخراج، فرآوری محصولات معدنی، متالورژی، صنایع پایین دستی، تجهیزات و ماشین‌آلات، خدمات پشتیبانی، توسعه فناوری، بهبود وضعیت ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست را پوشش می‌دهد.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟