کد مطلب : ‌10696
با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران

چهارمین همایش ملی معادن روباز برگزار می‌شود

عصرمس آنلاین: دانشگاه شهید باهنر کرمان با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران، «چهارمین همایش ملی معادن روباز» را در تاریخ 24 تا 27 اردیبهشت‌ماه 1396 برگزار می­‌کند.

چهارمین همایش ملی معادن روباز، سال آینده برگزار خواهد شد. این همایش را بخش مهندسی معدن دانشگاه شهید باهنر کرمان با همکاری شرکت ملی صنایع مس ایران و انجمن مکانیک سنگ ایران برگزار می‌کند. این همایش در محورهای فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن روباز کشور، طراحی، برنامه‌ریزی تولید، پایداری شیب، پایش و ابزاربندی، ژئومکانیک، حفاری و انفجار، ترابری، خدمات فنی، زهکشی، ایمنی و محیط‌زیست، بازسازی، فتوگرامتری کوتاه‌برد، تاثیرپذیری متقابل معادن روباز و زیرزمینی، مدیریت و اقتصاد و آموزش و پژوهش برگزار می‌شود. 

چهارمین همایش ملی معادن روباز، مثل دوره‌های قبل همراه با برگزاری سخنرانی و کارگاه‌های تخصصی خواهد بود. در این همایش پروفسور Finn Ouchterlony و  Peter Moser کارگاهی درباره اصول اولیه و مدل‌های انفجار خواهند داشت و دکتر Paolo Farina کارگاهی با عنوان «ارزیابی ریسک ژئوتکنیکی در معدن روباز» دارد. علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند مقالات خود را تا تاریخ 15 اسفند 95 به دبیرخانه چهارمین دوره همایش ملی معادن روباز ارسال کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس http://iopmc.uk.ac.ir مراجعه کنید.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟