کد مطلب : ‌10806
عصر امروز، با حضور شرکت ملی صنایع مس ایران

آیین گشایش پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معدن در کرمان برگزار می‌شود

عصر مس آنلاین: آیین گشایش «پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته» و «سومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راه‌سازی»، عصر امروز در کرمان برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر مس آنلاین، این مراسم عصر امروز (یک‌شنبه 11 تیرماه) با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان، احمد مرادعلیزاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، نمایندگانی از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و خانه صنعت و معدن و مسئولان استانی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان برگزار می‌شود.
شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه که تا 13 تیرماه برپاست، آخرین دستاوردهای خود در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف اکتشاف، استخراج، فرآوری، صادرات، سرمایه‌گذاری و ماشین‌آلات را ارائه می‌دهند.
پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و همچنین سومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راه‌سازی که در فضایی به وسعت بیش از 8000 مترمربع برگزار می‌شود، درواقع ویترین ویژه‌ای است که در آن، آخرین دستاوردهای تکنولوژی‌های حوزه معدن و فرآوری معدنی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
از شرکت ملی صنایع مس ایران نیز، مس منطقه کرمان، مس منطقه آذربایجان، امور اکتشافات و زنجیره تامین شرکت مس در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معدن حضور دارند.
تکمیل زنجیره تولید برای دست‌یابی به محصولات و خدمات باارزش افزوده بالاتر، دست‌یابی به آخرین فن‌آوری‌های نوین، افزایش تولید مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی، توسعه صنایع بالادستی معدن و صنایع معدنی به‌منظور افزایش صادرات، انتقال و ارتقای دانش و فن‌آوری و توسعه تکنولوژی ساخت داخل با رویکرد بومی‌سازی، ارتقای سطح ایمنی در معادن، تجهیز معادن و کارخانجات و رفع کمبود ماشین‌آلات و تجهیزات و توسعه سرمایه‌گذاری و رفع موانع در حوزه معدن و صنایع معدنی، مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
در این نمایشگاه، ماشین‌آلات صنایع مربوط به اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری، فرآوری مواد معدنی، مهندسین مشاور و پیمانکاران، تجهیزات آزمایشگاهی و زمین‌شناسی و اکتشاف معادن زیرزمینی، معادن روباز، محیط‌زیست، تجهیزات ترابری زیرزمینی، تجهیزات تولید نیرو، تاسیسات تهویه، تجهیزات فیلتراسیون و هواساز، روانکاران صنعتی و معدنی، تجهیزات و ماشین‌آلات خردایش مواد معدنی، تجهیزات خطوط انتقال و توزین  و فرآوری، انجمن‌ها و تشکل‌ها، ماشین‌آلات راه‌سازی، ماشین‌آلات سنگین، ماشین‌آلات حفاری، واردات و ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات ماشین‌آلات حضور دارند.
پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و سومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات معدنی و راه‌سازی، از 10 تا 13 تیرماه 96 هر روز از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرستلگرام
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟