کد مطلب : ‌10834

متسو جایزه ایمنی در معادن مس را گرفت

عصرمس آنلاین: «متسو»، شرکت فنلاندی تولیدکننده ماشین‌آلات صنعتی، از کودلکو و آنگلو امریکن جایزه رعایت ایمنی در معادن مس شیلی را دریافت کرد. این جایزه به اقدامات نوآورانه‌ای اهدا می‌شود که میزان حوادث حین کار را به حداقل می‌رسانند.

متسو (Metso) به‌خاطر اقدامات نوآورانه‌اش در زمینه HSE (سلامت، ایمنی و محیط‌زیست) در معادن مس شیلی موفق به کسب جایزه ازسوی کودلکو و گواهی‌نامه کتبی ازسوی آنگلو امریکن شد. این خبر را پایگاه خبری mining.com اعلام کرده و نوشته متسو که متعهد شده است حوادث حین کار را در معادن آنگلو امریکن به صفر برساند، ابزاری را طراحی و اجرا کرده است که چک‌لیستی از تمام موارد قابل بررسی در سایت معدن را در اختیار معدن‌کاران قرار می‌دهد. بر این اساس، معدن‌کاران می‌توانند همه آنچه را که لازم است برای پیشگیری و اطمینان از اجرای مناسب کار لحاظ کنند، مدنظر داشته باشند. آنگلو امریکن می‌گوید متسو توانسته است با ارزیابی تمام خطرهای شغلی موجود، میزان آن‌ها را صفر کند. 

HSE همیشه یکی از اولویت‌های اصلی متسو بوده است و بارها در این زمینه موفق به دریافت جایزه شده. متسو که یک شرکت صنعتی پیشرو در جهان است و در زمینه استخراج معادن، بازیافت، نفت، گاز، کاغذ و... کار می‌کند، سال گذشته نیز موفق به کسب رتبه اول «تامین‌کنندگان برتر صنعت و معدن» شد. این رتبه‌بندی، مقیاسی جهانی برای ارزیابی و امتیازدهی به عملکرد فعالان این صنعت است و در شیلی برگزار می‌شود. هدف از این رتبه‌بندی، تعیین جایگاه هریک از شرکت‌های تامین‌کننده در بازار هدف مخصوص به‌خود است. انتخاب این برترین‌ها، به کمک ارزیابی 238 متخصص صنعت، شامل مدیران و مسئولان ارشد مهم‌ترین شرکت‌های معدنی جهان، انجام می‌گیرد. سال گذشته متسو به‌دلیل دارا بودن بهترین عملکرد در زیرشاخه فرآوری مواد معدنی، مقام اول را به خود اختصاص داد و سه جایزه «بهترین راهکارهای خردایش»، «بهترین راهکارهای آسیاکنی» و «بهترین خدمات تعمیر و نگه‌داری کارخانه‌های فرآوری» در صنعت مس را نیز از آن خود کرد.

متسو در سال 2016 درآمدی در حدود 2،6 میلیارد یورو داشته است. این شرکت بیش از 11هزار نیرو در بیش از 50 کشور جهان دارد.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرستلگرام
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟