کد مطلب : ‌10902

پیش‌بینی متال بولتن از رشد قیمت مس تا سال 2022

عصرمس آنلاین: آخرین گزارش متال‌بولتن (Metal Bulletin) که براساس نتایج 20 مؤسسه تحقیقاتی معتبر در زمینه بازار فلزات تهیه شده است، نشان می‌دهد سال 2017 میلادی با کاهش قیمت مس به اتمام می‌رسد اما رشد قیمت مس تا سال 2022 قطعی است.

پیش‌بینی قیمت توسط متال‌بولتن، سیستم منحصربه‌فردی است که از بهترین تحقیقات و تحلیل‌ها در خصوص قیمت فلزات در بازار تشکیل شده و دقیق‌ترین پیش‌بینی‌ها را ارائه می‌کند. پیش‌بینی قیمت متال‌بولتن، بهترین تجزیه و تحلیل‌ها بر پایه دقت و صحت تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها را برای فلزات قابل معامله در بورس فلزات لندن ارائه می‌کند.
گزارش پیش‌بینی قیمت توسط متال‌بولتن در فصل سوم سال جاری براساس پیش‌بینی‌های مؤسسات سیتی، یو.بی.اس، اینوستک، ای.بی.ان آمرو و ای.آی.یو است که معمولاً بهترین، دقیق‌ترین و صحیح‌ترین پیش‌بینی‌ها را ارائه می‌دهند. براساس متوسط وزنی مدل پیش‌بینی متال بولتن که نتایج 20 مؤسسه تحقیقاتی معتبر را در نظر می‌گیرد، احتمالاً متوسط قیمت مس در فصل آخر سال 2017، به حدود 6هزار و 449 دلار بر تن کاهش یابد و با تغیییر افزایشی طی سال های 2018 تا 2022، به متوسط قیمت 7هزار و 185 دلار بر تن دست یابد. نمودار زیر تغییرات قیمت مس تا سال 2022 را پیش‌بینی می‌کند.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟