کد مطلب : ‌11025
به مناسبت هفته معدن انجام شد

آغاز به کار پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن

عصرمس آنلاین: پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن به مناسبت آغاز هفته معدن در حال برگزاری است. محوریت این همایش که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شده، بررسی وضعیت آینده معدن‌کاری در ایران است.

انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی معدن، «پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن» را به مناسبت بزرگداشت هفته معدن و روز مهندسی معدن برگزار کرده‌اند.

همایش علمی مهندسی معدن قدیمی‌ترین گردهمایی دانشجویی معدنی کل کشور است که در آن جمع کثیری از دانشجویان سراسر کشور با صنعت‌گران، معدن‌کاران و قانون‌گذاران این رشته‌ مهندسی بیشتر آشنا می‌شوند و مشکلات و مسائل خود را بیان می‌کنند.

در پانزدهمین دوره همایش علمی مهندسی معدن ضمن بررسی آینده معدن‌کاری در ایران از مدیران و مهندسان برتر کشوری، کارگران برتر عرصه معدن و دانشجویان برتر و نخبه نیز تقدیر می‌شود. 

در 14 سالی که از برگزاری این همایش می‌گذرد هر ساله علاوه بر اساتید و دانشجویان دانشکده‌های مهندسی معدن کشور از مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، انجمن سنگ آهن، شرکت ملی صنایع مس ایران و سایر شرکت‌های بزرگ و دیگر فعالان عرصه‌ معدن در سطح کشور دعوت به عمل آورده شده تا در رابطه با مشکلات موجود در این صنعت و آینده پیشِ روی آن سخنرانی کنند تا دانشجویان از مشکلات موجود در صنعت مطلع شوند و با ایده‌ها و دانش خود به رفع این مشکلات بپردازند.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟