کد مطلب : ‌11160

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس افتتاح شد

عصرمس آنلاین: دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس به‌طور هم‌زمان در شهرستان رفسنجان و مجتمع مس سرچشمه افتتاح شد. این نمایشگاه که در آن 7000 عنوان کتاب به نمایش درآمده، تا 10 روز دیگر برپاست.

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس روز گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، امام جمعه و فرماندار رفسنجان، جمعی از مدیران مجتمع مس سرچشمه و مسئولان شهرستان رفسنجان افتتاح شد.

به گزارش «ایسنا» مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه در این مراسم گفت: این نمایشگاه کتاب دومین سال است که به‌صورت هم‌زمان در رفسنجان و سرچشمه برگزار می‌شود.

«سید علی میرافضلی» افزود: 7000 عنوان کتاب که در سه سال اخیر به چاپ رسیده‌اند در این نمایشگاه با تخفیف 20 درصدی برای عموم و 50 درصدی برای کارکنان مس ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: از برنامه‌های جانبی نمایشگاه می‌توان به نقد و بررسی کتاب، دیدار پدیدآورندگان کتب با مخاطبان و همچنین رونمایی از آخرین اثر «پروین وجدانی»، شاعر پیشکسوت رفسنجانی نام برد.

به گفتۀ میرافضلی این نمایشگاه با حضور ناشرین بزرگ کشوری و کتاب‌فروشی‌های شهرستان رفسنجان برگزار شده است. 

مس؛ حامی فرهنگ و هنر

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه فرهنگ و هنر خود را حامی جامعه پیرامونی می‌داند و همواره در کنار دستگاه‌های فرهنگی حضور دارد.

میرافضلی تصریح کرد: در سه ماه گذشته طیف متعددی از خدمات خود را به مردم رفسنجان عرضه کرده‌ایم؛ ازجمله در حوزه‌های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و... . در پیاده‌روی اربعین شش موکب رفسنجانی از حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سرچشمه برخوردار بودند. بیش از 15 یادواره شهدا در شهرستان در سه ماه اخیر برپا شده که ما وظیفه خود می‌دانستیم که در کنار برگزارکنندگان باشیم و از این پس هم در کنار آن‌ها هستیم. 

وی در پایان گفت: امیدوارم با اتحاد و همدلی این خدمات فرهنگی را به نحو شایسته‌تر انجام دهیم و افزون‌تر کنیم و در کنار هم شهر بهتری داشته باشیم.

گفتنی است نمایشگاه بزرگ کتاب مس به مدت 10 روز در حسینیه ثارالله شهر رفسنجان برپاست و هم‌زمان این نمایشگاه در سالن تختی شهر سرچشمه نیز دایر است.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟