کد مطلب : ‌11172
توسط مرکز شتاب‌دهنده مجتمع مس سرچشمه انجام می‌شود

رونمایی از سه اپلیکیشن صنعتی و معدنی در دهه فجر

عصرمس آنلاین: کارشناس ارشد کارآفرینی و مشاور اولین مرکز شتاب‌دهنده صنعتی و معدنی مجتمع مس سرچشمه از رونمایی از سه اپلیکیشن پرکاربرد در این مرکز در دهه فجر خبر داد.

به گزارش «عصرمس آنلاین» به نقل از روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه، «افشین سلیمانی سالار» در نشست ویکند صنعت خانگی مرکز شتاب‌دهنده مجتمع مس سرچشمه گفت: با توجه به اینکه از حدود چند ماه پیش مراحل اولیه راه‌اندازی مرکز شتاب‌دهنده صنعتی و معدنی مجتمع مس سرچشمه آغاز شده و همچنین با توجه به نیاز منطقه سعی کرده‌ایم برای برگزاری ویکندها یا جلسات آخر هفته استارت‌آپی برنامه‌ریزی داشته باشیم. 

وی ادامه داد: صنایع خانگی در شهر رفسنجان رونق بسیاری دارد مخصوصاً صنایع دستی فاخر و تولید انواع مواد غذایی که در جامعه نیز از مطلوبیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل در حال برنامه‌ریزی هستیم که اولین ویکند و استارت‌آپ‌هایی که در حال فعالیت هستند در خصوص صنایع خانگی در شهر رفسنجان باشد.

مشاور اولین مرکز شتاب‌دهنده صنعتی و معدنی مجتمع مس سرچشمه اضافه کرد: در این راستا و به همین شکل برنامه‌ریزی ما ادامه دارد تا در زمینه‌های محیط‌زیست، بهداشت عمومی، سلامت و... این ویکندها را ادامه دهیم.

کارشناس ارشد کارآفرینی درباره هدف نشست ویکند صنعت خانگی، گفت: هدف از این جلسه حضور جوانان و نوجوانان استارت‌آپی بود که درگیر این موضوع بوده‌اند. 

وی بیان کرد: قبل از این جلسه نیز یک سمینار دو روزه داشتیم و افرادی را که تولیدات فاخری داشتند، شناسایی کردیم. این افراد در اولویت قرار می‌گیرند تا برای تولیدات‌شان به‌صورت استارت‌آپی برنامه‌ریزی شود و بر این اساس طراحی و تولید اولین اپلیکیشن‌ها را آغاز کنیم.

سلیمانی سالار همچنین از رونمایی از سه اپلیکیشن پرکاربرد در مرکز شتاب‌دهنده صنعتی و معدنی در دهه فجر خبر داد و گفت: سه اپلیکیشن بسیار پرکاربرد را در دهه فجر رونمایی خواهیم کرد که مراحل ساخت آن در حال انجام است. این اپلیکیشن‌ها در زمینه گردشگری و سلامت، ایمنی و بهداشت (HSE) در صنعت و معدن هستند.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟