مجله اینترنتی علمی، آموزشی عصرمس
تاریخ روز
یکشنبه 26 خرداد ماه 1398 ساعت 01:30:59
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

MINEX2018 برگزار می‌شود

سه‌شنبه 27 شهریور ماه 1397

MINEX2018 با هدف ارائه آخرین تجهیزات، تکنولوژی، ماشین‌آلات و خدمات داخلی و خارجی در زمینه معدن و صنایع معدنی ایران، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی کشور، هم‌اندیشی با مقامات، اساتید، دست‌اندرکاران و اندیشمندان مرتبط با معدن و صنایع معدنی، معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی و سازمان‌های دولتی، معرفی منابع تأمین مالی جهت طرح‌ها و پروژه‌ها و شناسایی و معرفی توانمندی‌های معدنی ایران برگزار خواهد شد. 

معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات، بورس و اقتصاد، صنایع معدنی، اکتشاف، ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست، دانشگاه و سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی بخش‌های مختلف این نمایشگاه بین‌المللی هستند که در مصلی امام خمینی(ره) برپا خواهد شد.

افتتاحیه ماینکس 2018 روز سه‌شنبه 17 مهرماه با حضور مسئولانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسی معدن و سازمان‌های معدنی کشور برگزار می‌شود. 

گفتنی است هفتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار می‌شود. 

لینک مطلب‌ :: http://asremesonline.ir/news/?Id=11098