مجله اینترنتی علمی، آموزشی عصرمس
تاریخ روز
یکشنبه 26 خرداد ماه 1398 ساعت 02:00:08
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس افتتاح شد

چهارشنبه 12 دی ماه 1397

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب مس روز گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، امام جمعه و فرماندار رفسنجان، جمعی از مدیران مجتمع مس سرچشمه و مسئولان شهرستان رفسنجان افتتاح شد.

به گزارش «ایسنا» مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه در این مراسم گفت: این نمایشگاه کتاب دومین سال است که به‌صورت هم‌زمان در رفسنجان و سرچشمه برگزار می‌شود.

«سید علی میرافضلی» افزود: 7000 عنوان کتاب که در سه سال اخیر به چاپ رسیده‌اند در این نمایشگاه با تخفیف 20 درصدی برای عموم و 50 درصدی برای کارکنان مس ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: از برنامه‌های جانبی نمایشگاه می‌توان به نقد و بررسی کتاب، دیدار پدیدآورندگان کتب با مخاطبان و همچنین رونمایی از آخرین اثر «پروین وجدانی»، شاعر پیشکسوت رفسنجانی نام برد.

به گفتۀ میرافضلی این نمایشگاه با حضور ناشرین بزرگ کشوری و کتاب‌فروشی‌های شهرستان رفسنجان برگزار شده است. 

مس؛ حامی فرهنگ و هنر

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه فرهنگ و هنر خود را حامی جامعه پیرامونی می‌داند و همواره در کنار دستگاه‌های فرهنگی حضور دارد.

میرافضلی تصریح کرد: در سه ماه گذشته طیف متعددی از خدمات خود را به مردم رفسنجان عرضه کرده‌ایم؛ ازجمله در حوزه‌های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و... . در پیاده‌روی اربعین شش موکب رفسنجانی از حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سرچشمه برخوردار بودند. بیش از 15 یادواره شهدا در شهرستان در سه ماه اخیر برپا شده که ما وظیفه خود می‌دانستیم که در کنار برگزارکنندگان باشیم و از این پس هم در کنار آن‌ها هستیم. 

وی در پایان گفت: امیدوارم با اتحاد و همدلی این خدمات فرهنگی را به نحو شایسته‌تر انجام دهیم و افزون‌تر کنیم و در کنار هم شهر بهتری داشته باشیم.

گفتنی است نمایشگاه بزرگ کتاب مس به مدت 10 روز در حسینیه ثارالله شهر رفسنجان برپاست و هم‌زمان این نمایشگاه در سالن تختی شهر سرچشمه نیز دایر است.

لینک مطلب‌ :: http://asremesonline.ir/news/?Id=11160