کد مطلب : ‌11030
با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متافوند برگزار می‌شود

عصرمس آنلاین: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع فولاد، معادن، فلزات، متالورژی، ریخته‌گری و صنایع وابسته (METAFOUND2018) با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران 26 تا 29 تیرماه در تبریز برگزار می‌شود.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متافوند همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تبریز با حضور و مشارکت کارخانجات فولادسازی، واحدهای بزرگ ریخته‌گری و صنایع متالورژی استان و سرار کشور برگزار خواهد شد.

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، شرکت ملی صنایع مس ایران، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان فولاد آذربایجان شرقی و خانه صنعت و معدن استان آذربایجان شرقی از جمله حامیان برگزاری این نمایشگاه هستند.

استفاده از پتانسیل‌های موجود در سطح استان آذربایجان شرقی و استان‌های مجاور (آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، کردستان و مناطق آزاد اقتصادی)، ایجاد زمینه‌ای مناسب و منطبق بر استانداردهای جهانی  برای صنایع، فراهم آوردن فضای رقابتی سالم برای شناسایی بازارهای هدف و توسعه و رونق اقتصادی صنایع فلزی در منطقه غرب کشور ازجمله اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده‌اند. 

گروه‌های کالایی حاضر در پانزدهمین نمایشگاه متافوند شامل معدن و صنایع معدنی، آهن و فولاد، ریخته‌گری، قالب‌سازی، آهنگری، نسوزها و سرامیک‌های صنعتی، کوره‌های صنعتی و عملیات حرارتی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی هستند. 

لازم به ذکر است، نمایشگاه بین‌المللی متافوند تبریز همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تبریز، همگام با رویداد بزرگ فرهنگی تبریز 2018 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز (سالن‌های امیر کبیر، پروین اعتصامی و استاد شهریار) در فضایی به مساحت 25هزار متر مربع و با حمایت 35 سازمان، تشکل، انجمن و اتحادیه و همچنین حضور بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی به مدت سه روز از 26 تا 29 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
متن :
 
عضویت در خبرنامه
نام‌ و نام‌خانوادگی:
ایمیل :
مس پرس
به نظر شما سایت عصر‌مس‌آنلاین بهتر است بیشتر به چه مطالبی بپردازد؟